ZWIEDZANIE PARKU Z PRZEWODNIKIEM


Zapraszamy na niezwykłą wycieczkę do romantycznych miejsc parku w Bukowcu. Opowieść przewodnika przeniesie Was w koniec wieku XVIII, gdzie rozpoczyna się historia wielkiej miłości założycieli Ornamental Farm Bukowiec.

Spacer odbywa się po uprzedniej rezerwacji pod numerem telefonu: +48 500 654 029

SPACER Z POCHODNIAMI


Wysłuchaj podczas spaceru z przewodnikiem opowieści o historii powstania założenia w Bukowcu, o jego założycielach, a także ciekawostki krajoznawcze i przyrodnicze.

W romantycznej scenerii, szczególnie po zmroku przy blasku pochodni park w Bukowcu staje się jeszcze bardziej magiczny. Rozpocznij z nami spacer w Świątyni Ateny, gdzie usłyszysz historię romantycznej miłości hrabiego do jego żony. Przez wieżę, między majestatycznymi dębami, przez Krąg Druidów, brzegiem Wielkiego Stawu dotrzesz do ruin Opactwa gdzie bohaterowie naszej opowieści spoczęli na zawsze. Stamtąd wyruszysz z powrotem wzdłuż alei wierzbowej w stronę folwarku, gdzie zakończymy wędrówkę śladami hrabiostwa von Reden *.

*alternatywnie spacer zakończyć można ogniskiem na przystani łodzi nad Wielkim Stawem

OGNISKO


Masz ochotę na pieczoną kiełbaskę? Skorzystaj z możliwości organizacji ogniska nad Wielkim Stawem. W cenie drewno oraz kije do pieczenia kiełbasy.

Rezerwacje w Kawiarence Cafe & Bisto w Artystyczne Stodole lub w Biurze Fundacji.

Back to top of page