Warsztaty artystyczne dla dzieci - malowany, gispowy odlew

WARSZTATY DLA DZIECI ORNAMENTAL FARM BUKOWIEC

Zapraszamy na warsztaty artystyczne dla dzieci do Ornamental Farm Bukowiec.

każda sobota i niedziela 2023
12:00-17:00

Rozpoczęcie: 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00
Czas trwania: 45 min
Cena: 30 zł/os.
Miejsce: dawny Browar

Kontakt
marketing@dolinapalacow.pl
+48 500654029

Warsztaty - warsztaty malarskie dla dzieci

WARSZTATY

W Ornamental Farm Bukowiec dużo się dzieje. Pośród różnych działań organizujemy także szereg warsztatów artystycznych i edukacyjnych. Mamy propozycje dla nauczycieli, dla rodziców i dzieci, a także dla młodzieży oraz dorosłych. Warsztaty uszyte na miarę dla każdego, dopasowane do wieku, zainteresowań, ilości czasu i pory roku.

Zajęcia odbywają się w świetnie wyposażonych pracowniach w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym lub w plenerze w otoczeniu romantycznego parku położonego w sercu Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Ceny wszystkich warsztatów ustalane są indywidualnie.

Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji na temat warsztatów.

Warsztaty - warsztaty archeologiczne dla dzieci

PRZYKŁADOWE WARSZTATY

Ekologiczne: wytworzenie stałych nawyków i zachowań w duchu ekologicznego stylu życia w domu, w szkole i w najbliższym otoczeniu. Efektem ma być zmniejszenie wytwarzanych odpadów, ograniczenie zużycia wody, energii elektrycznej i cieplnej, mniej przejazdów samochodami i zwiększenie udziału produktów ekologicznych w zakupach. W parku w okresie wiosenno-letnim: zakładanie ogródków z podstawowymi warzywami.

Fotograficzne: podczas warsztatów omawiamy zagadnienia z podstaw fotografii, obsługi aparatu, obróbki zdjęć, ale przede wszystkim fotografujemy. W praktyce każdy pozna sztuczki, dzięki którym zdjęcia będą bardzo dobre i zaskoczą efektem końcowym. Na zajęciach poświęconych obróbce zdjęć w czołowych programach graficznych czas poświęcimy na ćwiczenia przy komputerach, ucząc się jak poprawiać i retuszować materiał, nie psując go nieudolną obróbką.

Archeologiczne/historii sztuki: usystematyzowanie dotychczas zdobytej wiedzy historycznej i archeologicznej.  Uczestnicy dowiedzą się czym jest stanowisko archeologiczne, zabytek, oraz co zrobić gdy przypadkiem znajdziemy  bardzo starego rzecz. Podczas części warsztatowej uczestnicy będą mogli poznać różne sposoby datowania zabytków oraz wykorzystać je w praktyce. Na przykładach zabytkowych pawilonów ogrodowych w Bukowcu uczestnicy poznają podstawowe i klasyczne elementy architektoniczne. Nauczą się umiejscawiać budowlę w czasie oraz wspólnie zbudują przestrzenną bryłę z kartonowych modułów.

Back to top of page