CONCERTI PASQUALI


Cykl koncertów wielkanocnych z udziałem filharmoników i solistów operowych z Polski, Czech i Niemiec organizowany od 10 lat w kościołach i pałacach Kotliny Jeleniogórskiej w czasie Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych.

BUKOWIECKIE DUMANIE


Cykliczny letni przegląd piosenki z Krainy Łagodności, nurtu związanego z poezją śpiewaną, piosenką autorską, folkową czy bluesową. W koncertach uczestniczyły zespoły: U Studni, Sklep z Ptasimi Piórami, Cisza jak Ta, artyści – John Porter czy Piotr Bukartyk.

MAJÓWKA


Coroczna impreza plenerowa odbywająca się w trakcie długiego weekendu majowego na terenie Ornamental Farm Bukowiec. W ramach kilkudniowego wydarzenia organizowane są koncerty, wystawy, spektakle teatralne, warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych oraz jarmark wyrobów rękodzielniczych i produktów regionalnych.

ŚWIĘTO MUZYKI


Fête de la Musique – impreza cykliczna organizowana od 2013 r. 21 czerwca każdego roku. Koncerty, warsztaty muzyczne i spotkania z artystami, w których publiczność ma okazję czynnie uczestniczyć, służy idei promowania szeroko rozumianej muzyki. Koncerty odbywają się w zabudowaniach folwarku, parkowych pawilonach, a także w plenerze w Ornamental Farm Bukowiec.

Back to top of page